10 הדברות להשגת בולטות ברשתות החברתיות: פייסבוק או אינסטגרם

יש לך עסק וחשוב לך לעזור בעזרתו לכמה שיותר א.נשים, הרי בשביל זה הקמת את העסק שלך. נכון?

אבל אם העסק שלך מקצועי ואיכותי ככל שיהיה, לא בולט ברשתות החברתיות, איך יוכל לעזור להרבה א.נשים?

לא רואים אותו זה ממש כאילו הוא לא קיים.

מה עושים?

עוקבים אחר עשרת הדברות להשגת בולטות ברשתות החברתיות, מבצעים וקוצרים פירות, הנה הן:

  1. מי הפרסונה שלך? כלומר מה מאפיין את קהל היעד שלך וכמה שיותר פרטים-יותר טוב. ככה ניתן לדייק את הכתיבה ולגעת בפרסונה של העסק שלך.
  2. מה הבידול שלך? יש הרבה עסקים כמו שלך, אבל לאף עסק אין את התבלין הזה שיש רק לך. מה הבידול שלך? כשיהיה לך ברור מה הבידול שלך, יהיה לך קל להציג אותו בפוסטים ולמשוך את הקהל המדיוק לעסק שלך.
  3. תכנית תוכן– עכשיו כשיש לך פרסונה וברור לך מה התבלין שהוא רק שלך, זה הזמן ליצור תכנית תוכן שנתית, רבעונית וחודשית. לא משאירים את שיווק העסק לכתיבה ספונטנית. תכנית מסודרת תאפשר עקביות ובולטות.
  4. עקביות– למה צריכים עקביות? עדיף להעלות פוסט אחד בשבוע מאשר שבוע אחד 4 פוסטים ושבועיים אף פוסט. ככל שיש עקביות והתמדה האלגוריתם יחשוף אותך יותר והעסק יבלוט יותר ויותר ברשת החברתית.
  5. ויז'ואל מושך – תמונה אחת שווה 1,000 מילים וזו לא קלישאה. חשוב להשקיע בויז'ואל שיעצור את העין של הגולשים.
  6. כותרת- גם בפוסט יש כותרות. הכותרת היא המשפט הראשון של הפוסט וגם המשפט שיהיה רשום בויז'ואל שמצורף (ויז'ואל עם טקסט נקרא VOST) איך לכתוב כותרת מושכת זו תורה בפני עצמה, ממינה אותך לעקוב אחריי ובאחד הפוסטים אספר גם על זה.
  7. ערך– הפוסט שלך חייב לתת ערך ועניין לקוראים. רובנו כבר הפכנו לעוורים לפרסומות ואנחנו לא אוהבים שמוכרים לנו. פוסט שנותן ערך, אבל לא מנסה למכור, מושך יותר לקוחות.
  8. כתיב ופיסוק– חשוב לכתוב בעברית נכונה, להשתמש בפיסוק נכון ולדבר בגובה העיניים. לפני שיגור הפוסט מומלץ לקרוא שוב, לעשות הגהה ורק אז לשחרר אותו לאוויר הרשת.
  9. הנעה לפעולה– אנחנו ברשתות החברתיות כי יש לנו מה להגיד ואנחנו אוהבים להיות מעורבים. חשוב לסיים את הפוסט עם הנעה לפעולה. לחצו לייק, כתבו מה ההעדפה שלכם: א או ב? בא לכם את המדריך? תכתבו בתגובות "רוצה" ועוד הרבה צורות להניע לפעולה.
  10. חברתיות- הטיפ האחרון לא נוגע ישירות לפוסט שלך וכן להתנהגות שלך ברשתות החברתיות. רוצה שיתייחסו אליך? רוצה שהאלגוריתם יחשוף את התוכן שלך כמה שיותר? חובתך ליצור אינטראקציה עם גולשים אחרים. להגיב להם, ללייקק את הפוסטים שלהם. להיות חברתי. ככה יהיו גם איתך

זו כל התורה על רגל אחת. חג מתן תורה שמח ומשמעותי. יש לך שאלות נוספות שהיית רוצה שאענה לך או אכתוב עליהן פוסט? מזמינה אותך לרשום בתגובות ומבטיחה לתת מענה.

אנחנו כבר מכירים?

אם עוד לא, אשמח שנכיר ואוכל לעשות גם לך עיגולים של שמחה.

טיפים, מבצעים ואפילו מתנות

כי רק מי שבמועדון שלי,

זוכה בכל הטוב הזה לפני כל השאר (: